Březen 2012

Že by zkoumání? :D♥

29. března 2012 v 20:55 | Simar |  Alan Rickman
Když Alan skloní hlavu, vidíte tu čárku mezi obočím? Jak je božská :D♥ On je tak moc nádherný...poslední dobou na něj myslím čím dál tím víc. Asi to bude tím, že se za chvíli vrací domů do Anglie za Rimou :(. Jak já jí tak moc závidím, sdílí s ním jedno lůžko :D, cítí jeho dech a ten jeho nádherně hluboký hlas poslouchá neustále. Když se zaměřím na Alanovi rty, jsou nádherně hladké...u jiných mužů jsem takové rty ještě neviděla. A to možná na něm tak moc miluju, že Alan bude vždy jenom jeden♥ a že se mu nikdo, nikdy nevyrovná♥. Jednou jsme se s kámoškama bavili o líbání a zkoumali kluky a definovali, jaké by to s nima asi bylo :D. Tak s Alanem by to bylo něco :D♥


Ach...začínám být právničinou posedlá♥

29. března 2012 v 17:26 | Simar |  Simar
Teď mám jen jediné přání a to, abych byla hubená :D. Nikdy jsem nebyla a věřím, že jednou se mi to splní...♥ Dále jsem moc ráda za svoji novou kámošku Lanet, která má stejný sen jako já a to, že se chce stát právničkou. Myslím, že je to úžasná volba...nikdy jsem nepotkala podobnou osobu. Všichni stále říkaj, jak právničina je stašně těžká. Jo, já to chápu, ale když se to tak veme...každá škola je těžká...nedá se najít nic lehkého, ale myslím si, že když se chce tak to bude dobré. Ale jak říkám, začínám to milovat, jsem přijatá na školu, která se právem zabývá, je to vše tak moc dokonalé. Když se koukám na paragrafy jsem jako doma...je to úžasné♥.

Mysli si, co chceš :)

28. března 2012 v 16:27 | Simar |  Simar
Nevím, jestli už jsem tu psala o tom svém čaji :DD. (Jestli chceš můžeš číst dál :DD). Já nerada piji čaj...je to divné? :D Stačí mi to o víkendu, ale i tak je to hrozný teror :D, dále nepiji kafe...k tomu mě nikdo nedonutí :D, žloutnou po tom zuby a ještě bůh ví co...jó ještě je na to člověk závislý...dobrovolně do toho nejdu :DD. Myslíte si, že jsem skončila? Ještě dloho ne :DD, nepiji alkohol, abych vám řekla pravdu...já ho přímo nenávidím. Smrdí to a je potom člověku zle, když to přežene...fujky :D. Tohle se sice netýká pití, ale stejně to sem napíšu :D, nekouřím...znám lidi, kteří kouřej jak duhy...to je prostě příšerný :DD♥. Ano, jsem možná hloupá, (že nejsem jako ostatní a nepiji to, co ostatní) ale to ti nejlepší jsou! :)

Je něco, co by na něm nebylo dokonalé?♥

27. března 2012 v 20:04 | Simar |  Alan Rickman
Pokud máte dobrý zrak :D, tak se podívejte na Alanův nos...je dokonalý. Já vím, minule jsem obdivovala prsty dneska nos...nechci vědět, co budu probírat příště, ale teď k tématu :DD. Je úžasně rovný. Vždycky když jedu do školy metrem, tak se koukám po lidech, konkrétně po mužích :DD (po kom asi :D). A vždycky si všimám těchto věcí tak za 1) toho nosu :D, pokud má jiný než rovný, tak končí :D, za 2) jak je oblečený, jestli nemá kravatu a sako, já na tomto hodně ulítávám a ještě na uplých kalhotech mmm♥ :DD. Jsem náročná já vím, ale nějaký body jsem si musela stanovit :DD.

Snad to bude dobré :)

26. března 2012 v 20:13 | Simar |  Simar
Doufám, že se vám můj sentenx bude líbit, a že napíšete i nějaké komentáře :D. Ale teď bych ač nerada přešla na události dnešního dne. Po tak dlouhé době, myslím tím dobu od 2.pololetí...jsem nedostala žádnou trojku. Né, vážně nedělám si srandu...dařilo se mi a já hloupá doufala, že to tak i zůstane, ale po dnešku jsem opět spadla na zem. Matika je nehorázně těžkej předmět. A dnešní písemku jsem totálně zmrvila....Ani nechci vědět, co z toho bude...budu se modlit za trojku. Připadám si jako špinavá...nejsem na ty špatné známky nějak zvyklá tak se mi nedivte. Doufám, že jsem vás moc neunudila a nebo neodradila nad tím, co tady píšu :)).

Láska se vždycky projeví...

26. března 2012 v 20:01 | Simar |  Sentenx
Ahojky, je tu další sentenx, doufám, že se vám bude líbit :)). Je věnován Hance♥. Zadaná věta: Chytil ji za ruku a ona jen sklopila hlavu, zavřela oči a po tvářích jí tekly slzy.

Nevím, jak tento článek pojmenovat :((

25. března 2012 v 18:29 | Simar |  Básně
Měla jsem nádherné dětství,
plné očekávání na další díl.
Že k Snapeovi lásku chovám, bylo mé tajemství.

Potom přišel zlom,
Severus umřel, měla jsem jen k jednomu sklon.
Jsem, ale velice zbabělá,
ztáhla jsem se do kouta a s pláčem byla jako oněmělá.

Nastal konec všeho, tak proč nadávám,
při smutným písničkách, poddávám se představám.
Nedokážu se s tím vůbec smířit,
vůbec mi nedochází, že už mě to nemůže tížit.

Žádný díl mě už nečeká,
měla bych minulé díly číst stále dokola?

Jdu si lakovat nehtíky :))

25. března 2012 v 14:53 | Simar |  Simar
Čágo :), jdu si lakova nehtíky...tyrkysová. Tak jsem zvědavá, jak to na mě bude vypadat :D. Hodlám sem ještě vložit další sentenx, možná nějakou básničku :DD, je toho nějak hodně. Dyžtak si pište do komentů, co byste tu chtěli mít :))♥. Od včerejška mi v hlavě neustále hraje písnička♥, když si ji pustím, vše se mi vrátí...tzn. Hp a všechno okolo, vybaví se mi Alan...mocná to písnička. Chcete ji slyšet? Máte možnost :))♥↓↓↓


I love you!♥

24. března 2012 v 22:31 | Simar |  Alan Rickman
A zase ty jeho prsty, asi na nich začnu bejt závislá :DD♥. Ale kdo by nebyl, jsou úplně jiné než u ostatních mužů. Dokonale si představuji jaké by to bylo se za ně chytit, takové pevné a sebevědomé♥. Miluju koukání se na Hp a zvlášť na Alana, na to jeho bříško, je roztomilé. Takové kulaťoučké...dokonalé. Líbí se mi, přesně takový jaký je♥. Nikdy ho nepřestanu milovat♥♥


Je úžasně nádherný♥♥

24. března 2012 v 18:36 | Simar |  Alan Rickman
Proč mi tady připadá takový zranitelný?♥ Naprosto nádherný jak drží ten papír v prstech♥ Chtěla bych je jednou cítit i na těch svých. Už sama sebe vidím, jak Alana držím za ruku a do očí se mi nahrnujou slzy...jak je to pro mě naprosto typické :DD♥. To bylo stejné jako s těma papírama o přijetí. Já vám o tom nepsala? Tak teď :DD, brečela jsem u nich, jak malá holka...takové ty slzy štěstí.
Nádhernej úsměv, za něj bych dala cokoli kdyby patřil jen mě. Kdyby se takto usmíval nad mím dopisem, který mu hodlám znovu poslat :)♥ Vše je jenom o představách, těžko říct, jestli to někdy bude pravda♥.