Duben 2012

Prázdniny :)

29. dubna 2012 v 12:28 Simar
Ahojte zlatka :), doufám, že si užíváte teplého :D počasí. Protože já si to včera megoúžasně užila s holkama, samozřejmě :D. S námi je to vždycky LEGENDARY :D. A to jako vážně. Zejtra jsou vážení čarodky, kdy opět strávím den s holkama z Počernic. Ou yes!♥ Možná sem dneska přidám povídku na téma týdne, ale vážně jenom možná, znáte mě! :D Víte co je ještě nejlepší? Máme prázky asi jako každý, ale i příští týden, pondělí a úterý. Já jsem tak neskonale šťastná...konečně taková svoboda :D.

Další dokonalost♥

Snad se bude líbit :)

26. dubna 2012 v 18:23 | Simar |  Básně
Ten pocit, když je online,
jen to ve mě hrkne...to nechceš.
Horkost se mi do tváří hrne,
podívám se jinam a myslím na refresh.

Už dlouho nenapsal,
to se dalo čekat.
Však začnu já, aby rychle nevstal,
odepsání mě začne lákat.

Pár trapných chvilek bez psaní,
já už dále nemám zdání.
Raději už půjdu pryč,
než nenapsat vůbec nic.

Nešťastný člověk se může osvobodit jenom zapomenutím nebo sněním.

24. dubna 2012 v 21:03 | Simar |  Alan Rickman
To jsou krásné fotky, vážně jo!♥ Na té 3.fotce ty dokonale tvarované rty...och! :DD Už jsem vám psala jak moc je fotogenický? :DD Asi jo :D. Někdy přemýšlím o tom, jestli Alanovi říkají, jak se má postavit, či tvářit...to by mě vážně zajímalo, ale já jsem moc zvědavá...tak nebudu otravovat :D. Když o tom tak přemýšlím, tak asi nejsem správná fanynka. Nezdá se mi o něm...prostě nic. Zdá se mi, že mám akorát plnou hlavu školy (té budoucí :D) a na něj nic. Moc mě to mrzí...nechci říct, že bych na něj nemyslela...o tom žádná :D. Ale jako Lau^^, které se o něm zdálo skoro furt...tak takové to u mě nikdy nebude! :'(

6.Jednorázovka

23. dubna 2012 v 18:24 | Simar |  Povídky
Tuto povídku bych chtěla věnovat Lau^^, kterou mám moc ráda, a která chápe mou lásku k Alanovi a i ona se tak někdy cítí. Doufám, že se ti bude líbit :).

Ach...

23. dubna 2012 v 15:50 Simar
Mám pro vás velice dobrou zprávu...jsem PŘIJATÁ♥!! Vážně, napsala jsem test a byla jsem na tom pohovoru. Byla jsem celá vynervovaná, protože když jsem vešla do té místnosti, tak okolo stolu seděli profesoři, sama nevím, který z nich byl ředitel. Stále samé otázky typu, jak jsem se o tém škole dozvěděla, jakými jazyky mluvím, jestli jsem byla na dni otevřených dveří atd. Když jsem vyšla ven, celá jsem se klepala i při tom pohovoru. Nedokážete si představit jaké to bylo. :D Ale to nejlepší je stejně to, že jsem přijatá. Takovej pocit, že už někam patřím je nepopsatelný.♥

Snad to dobře dopadne!

22. dubna 2012 v 20:15 Simar
Tak tedy, zítra jdu na ten pohovor a test z angličtiny. Nemůžu za sebe říct, že jsem v pohodě...to asi opravdu ne...byla bych asi opravdu cáklá kdybych byla v cajku :D. Moje kámošky dělají příjímačky, které jim moc nezávidím...(zlatý můj pohovor :D). Ale i tak jim budu moc držet palce. Stejně se tam těším (do té školy ;), zase se ''nadroguju'', jak tomu ráda říkám. Jsem z ní vždycky naprosto položená a uklidňuju se tím, že jsem si konečně ve svém životě našla nebo se rozhodla pro to správné :). Tak mi prosím zítra držte palečky, ať to dopadne podle mých představ :).

Btw: tohle je další jedna z mých velice oblíbených písniček :)

5.Jednorázovka

22. dubna 2012 v 16:50 | Simar |  Povídky
Ahoj, je tu další jednorázovka, tentokrát s mojí osobou :D. Doufám, že se vám to bude líbít, ikdyž je to pořád o jedné a té samé osobě, ale taková už jsem! :)♥

Nevím...

21. dubna 2012 v 17:18 Simar
Udělané úkoly, referáty...část angličtiny na rozřazovací test...jsem skoro připravená :). A teď si jen užívat a odpočívat. Vůbec nevím o čem vám mám psát, tak kdyby někdo měl nápad, tak ať klidně napíše...budu jedině ráda :)♥.
Btw: tato písnička je neskutečná. Adele zpívá více než skvěle a já jsem se zamilovala do těch jejích slov. Někde jsem četla, že svoje skladby píše ze svých pocitů...ze svých bývalých citů, aby se špatných nálad zbavila a myslím si, že se jí to opravdu povedlo! :)


Až ti bude v životě nejhůř, otoč se ke slunci a všechny stíny padnou za tebe.

19. dubna 2012 v 19:42 Simar
Ahoj, nějak vás poslední dobou zanedbávám...já vím :(. Ale vůbec nemám páru o čem psát, došla mi nit :D. A bojím se, že když něco budu psát (nesmysly), tak vás unudím :D. Tento týden je takový pohodový, až na tu školu...kam se podíváte tam je další debil. Závidím vám vaši školu, klidně bych si to s vámi vyměnila. Řeknu vám, už aby byl červen, kdy mi bude 16 let a bude končit školní rok!

4.Jednorázovka

17. dubna 2012 v 21:12 | Simar |  Povídky
Myslím si, že tuto povídku si užije asi nejvíce Lanet, doufám, že se ti to bude líbit, ale i všem samozřejmě :)).