Květen 2012

Touch - kapitola pátá

31. května 2012 v 19:06 | Simar |  Povídky
Já naléhám na Lau ona zase naléhá na mě. Věnuji to právě jí, ale i vám, mým věrným čtenářům :)♥.

Jsem naprosto bez nápadu...:D

31. května 2012 v 18:12 Simar
Chtěla bych mít hezky upravený pokoj. Plný Anglie...Alana. Prostě všeho, co miluju. Pěkné a holčičí. Jenže na to nejsou money...ale jednou si ho udělám. To slibuji :))♥. Ale teď dost o mě, ale co se tady vůbec bude všechno dít :). Možná, ale vážně jenom možná sem ještě dneska přidám další díl Touch♥:). Dále bych se chtěla opět na vás obrátit, co mám psát? O čem? Nemám vůbec žádný nápad a můj život je naprosto bez inspirace. Tak se na mě moc nezlobte...:)

To bude hrozný...:/

30. května 2012 v 19:58 Simar
Už se pomalu, ale jistě blíží konec školního roku a já se začínám utápět ve vlastních slzách. Psala jsem tu, že se velice těším až bude 29.června (ano 30. je v sobotu ->29.výzo -> poslední zvonění). Ale teď je to nějak jinak...záleží mi více na učitelích a tak než na svých spolužácích, ano já vím...blbý no. Bude se mi taky po nich stýskat, ale né tak, jako po našem fyzikáři (ano je opět na scéně :D). Jak jsme jeli na ten výlet, tak tam jsme se s ním jinak bavili než ve škole. Byl více otevřený i bez stresu a studu. Byl úžasný, vtipný...a mohla bych tady básnit až do rána ;) S kámoškou se pořád dohadujem, jak to teda s ním ukončíme...jede totiž do Blackpoolu a už se neuvidíme :'(, můžem si psát sice přes email, ale já tam moc nejsem, třeba se kvůli němu nějak přemůžu :D. Jediný možný setkání jsou vánoční trhy, ale i on říkal, že neví, jestli Angličané učitele pouští domů na Vánoce, ale já vím, že malinko přeháněl, a že ho snad pustí. Bylo by to skvělé si s ním popovídat jaké to je v nové škole a tak :).

Touch - kapitola čtvrtá

30. května 2012 v 17:46 | Simar |  Povídky
Je tu další díl speciálně pro Lau :*♥

Ozvu se! :)

29. května 2012 v 20:36 Simar
Budu psát až zítra...nějak nemám nápady co atd. :). Ale Lau :)♥ slibuji, že se zítra dočká dalšího dílu Touch, a že budu pokračovat ve čtení její nejnovější povídky. Affska oběhnu také tomorrow :). Mějte se ''prdi'' :DD, mám vás všecky moc ráda :)♥

Užila jsem si to a moc :)

28. května 2012 v 17:42 Simar
Žádali jste mě, abych vám potom, co přijedu o tom mém výletu napsala. Bylo to naprosto úžasný...přijeli jsme vlakem a šli jsme 2km pěšky do kopce s kuframa :D. A potom mi ve finále učitel řekne ,,Nějak jsem vám to zapomněl sdělit." To nasere no :D. Když už jsme se tam konečně doplazili :D a šli jsme do pokojů, spadla mi brada :D. ,,Horší už to bejt nemůže." řekla jsem. Byl to bývalej komunistickej sirotčinec...kde se omylem zabila jedna malá holčička, protože na ni ty ženy, co se o ně starali zapomněli (zlobila). Ale jinak jsem si to moc užila...na začátku se každej člověk zhrozí a potom je za to ještě rád a zvykne si na to. Chtěla bych tam ještě pár dní provádět a zůstat tam...takovej úžasnej klid :D.

Takže jsem si to lidi bezvadně užila i s těma mýma výtlemama!!! :DDD


Někdy se sama sebe ptám, jestli Pan L.♥ nebyl a nebude ten pravý! :)

26. května 2012 v 10:00 Simar
Chodila jsem s klukem, když jsem byla v šesté třídě. ON byl v sedmé. Byl tak krásný...pro mě! :D Ostatní holky mu říkali opice...já jsem to nebrala v potaz. On nebyl ten typ o kterého by se holky prali a stáli na něj ve frontách. Budeme ho nazývat L.♥ Škádlili jsme se spolu...on byl tak strašně dokonalej♥. Dali jsme se dohromady. Jediné, co chybělo...byla pusa. Dala jsem mu jenom na tvář. A byla jsem jak v agónii...Tlak v břiše, červenání...chápete :D. Potom se to, ale všechno rozpadlo...

Londýn♥

25. května 2012 v 10:00 Simar
No, panečku. Zimní Londýn. To musí být báječný pohled♥. Ty baráky...tak strašně vzdálený od těch našich. Jsou takový vyspělí, lepčí a domáčtější♥. Ve středu jsem se koukala na Amazing race na Nova cinema :D a oni byli v Londýně a na konci, vypadli takový staří lidé a vypadli. A vždycky na konci kola stojí nějaký zastupitel té určité země. Oni se tak strašně dojemně objímali a angličan jen tak přátelský a upřímný úsměv..., ale takový soucitný. V tu chvíli mě strašně bodlo u srdce a začala jsem plakat.

Zítra odjíždím :P

24. května 2012 v 19:08 Simar
Tak pomalu si začínám balit na ten náš skvělý výlet :D na zámek Stránov. S mojí dobrou kámoškou jsme se rozhodli nespat až tam budem a mě to připadá jako docela dobrý nápad :D. Prej, hlavně vezmi brambůrky :D. Na to si prostě potrpíme ;). Bojím se jen toho, že dneska neusnu a budu ospalá a to všechno :D. NÉ!!! Nesmím bejt :DD. Z toho všeho vyplývá, že v pátek, sobota, neděle tady nebudu. A jediné, co pro vás (mé čtenáře :)) mohu udělat je to, že něco přednastavím...takže to bude překvápko :P.

Tattoo♥

23. května 2012 v 19:34 Simar
Jsem opět po dlouhé době na něčem ulítlá :D. Tentokrát jsou to tetování. Líbí se mi toto ↑↑↑, ale taky ještě jedno...jsem jako smyslů zbavená. Já tomu říkám tak, že když si člověk nechá něco vytetovat, tak je to nějaká část jeho života, kterou si chce ''zaznamenat''. Vím, že když už se pro něco rozhodnu a nechám se tetovat, tak s tím budu muset žít už celej život. Jsem na to připravená, teda si to aspoň říkám...což sice neni to pravé, ale budiž. Bojím se, že když si to konečně nechám udělat, tak se mi to přestane líbit...jsem velice nerozhodná.