Květen 2012

I'm tired!

23. května 2012 v 17:12 Simar
Jsem unavená, že bych nejraději padla na klávesnici a už se nikdy nezvedla :D. Zítra si budu muset balit...Jedeme totiž provádět na zámek Stránov u Mladé Boleslavy, takže pokud to máte někde poblíž stavte se! ;) A jedinej fór je, že jsme ještě nedostali texty, které se máme naučit...z toho mám vážně výtlem, protože ve vlaku se mu to učit nebudu...spadl z višně ne? :D Máme totiž učitele...toho fyzikáře, pokud si ještě pamatujete :D. On toho učí víc :D. Ale docela se těším. Budeme tam pátek, sobota a v neděli se vracíme domů. Až někdy večer...to je gól :D. Mám z toho vždycky strašný trauma...takovýhle výlety a tak :D.

Tuhle písničku našla Bára nebo Baruzz :D, moc ji za to děkuju, protože jsem ji sama dlouho hledala. Líbila se mi totiž v televizi ;)♥.


Alan Rickman a jeden bonus :D

21. května 2012 v 21:15 | Simar |  Povídky
Taky bych chtěla takové objetí, zvlášť od něj♥. Musí mít velice silný stisk...takovej rodinej. Kdybych byla jeho ''dcera'' a on můj táta, byla bych na něj velice pyšná, co všechno dokázal...za jeho dobrosrdečné srdce♥. Nikdo se mu nevyrovná...my víme, viď Lau? :)

Touch - kapitola třetí

20. května 2012 v 15:32 | Simar |  Povídky
Tak jak se máte všichni? Doufám, že se vám další díl bude líbit...:)♥

Přestává mě fb bavit :D

19. května 2012 v 22:39 Simar
Jelikož od září půjdu na střední, rozhodla jsem se, že si založím nový email :D. Abych nevypadala jako debil s tím starým. Udělala jsem si totiž gmail :D, a ten mě hned přemístil na google+. Doufám, že víte co to je, ale pro ty, co naprosto nechápou o čem tady píšu vám udělám nápovědu ;). Je to něco jako facebook, ale lepší...aspoň mě to tak trochu připadá, je to tam úplně jiné než na fb. Pro mě takové ještě neprozkoumané...a to je pro mě výzva...nejhořší na tom je, že tam nikdo koho znám neni, protože všichni ujíždějí na debilním fb. Přestává mě to tam bavit a tak si říkám, co budu dělat až mě to přestane bavit úplně? :D Jsou to všechno akorát blbé dohady :DD. Tímto se vás chci zeptat, máte Google+?

Jsem opravdu unavená :D

18. května 2012 v 19:40 Simar
To byl ale těžký den, kdy jsme hodně sportovali. Šli jsme totiž na nějakou soutěž, kde byl skok vysoký, daleký. 800m, 60m, vrh koulí, štafeta. Bylo toho hodně. Naštěstí jsem běhala jenom 60m a štafetu..., ale měla jsem i skákat vejšku :D bohužel. Po tom všem mě bolí celé tělo, jsem mrzutá, že jsem byli 4. ze čtyř :D, ale to bylo jen pro Prahu 4, ale ze všech těch škol, co tam byly, tak bychom byli asi 6 z 12, což už neni teda vůbec špatný :D. Teda né pro nás když nejsme žádná ''podělaná'' sportovní škola. (nechci se tím nikoho dotknout) Naštěstí, že je už zejtra víkend...dlouhý spaní, však to znáte sami ;). Akorát...velký -,budu se muset učit jak zjednaná :/, píšem docela hodně písemek...možná i takovejch těch nečekanejch :/. Ach jo...jdu mrkat na telku lidi♥:*

Poslední dobou na ní docela hodně ujíždim. Doufám, že se vám bude líbit tak jako mě ;).

Nic moc...

14. května 2012 v 19:16 Simar
Týjo, přišla jsem ze školy v pět hodin. A to mě tam zase pořádně naštvaly :D Dostala jsem 4 z ájiny. Je v tom, ale háček, protože my jsme ve třídě rozpůlený na AJ a naše učitelka je po operaci, takže nechodí do školy a my jsme spojení...jenže my nejsme zvyklí na jejich výuku. Tak to dopadlo takhle :D. Jinak jsem zase viděla našeho češtináře (áno, už to není fyzikář :D). Sice češtinář neni moc sexy..., ale já si prostě nemůžu pomoct. Stačí mi jak se na mě vždycky kouká, když máme hodinu...někdy si říkám, že tu látku říká jenom mě, ale to je blbost :D Já jsem prostě celkově divná, nezadaná chytrá holka :DDD

Monday! :((

13. května 2012 v 21:39 Simar
Ahojky, zejtra je pondělí...což neni dobrý :D. Mě to tam poslední dobou moc nebaví, nutí nás se jen učit a učit a vznikne z toho mučit :D. A ještě k tomu píšem zemák a matiku, tak doufám, že to bude v cajku :D Já dneska vůbec nevím o čem mám psát...:/ Jen, že když píšu tenhle článek tak u toho koukám na Hlas Československa a říkám si proč mi vypadl...sice je to už hodně dlouho, ale...ten můj oblíbenec byl David Weingartner. Byl úžasnej a líbil se mi. Víte, co je největší paranoja? (nebo jak se to píše :D) Že vždycky když se mi někdo líbí, tak musí vypadnout! Taky se vám to stává? :D

Snad už to bude lepší!

12. května 2012 v 18:15 Simar
Vypadá to, že se moje nálada celkem zlepšila, ale stále se o tom nedokážu moc bavit a ani vypsat. Mimochodem jsem si dneska stáhla film Černá labuť...a myslím si, že je to skvělý film ;). Sice jsem ho ještě celý neviděla, ale napravím to ;). Jinak tento víkend nestojí za nic. Musím se učit, dělat úkoly atd. a do školy se, ale vůbec netěším, takže jako super no...:/ Teď se mrkněte na ten obrázek...je dokonalej...začínám být jimi úplně posedlá...podle mě jsou nehorázně originální a ta holčina má neskutečný talent ;). Je ZDE :)

Já tu Adele prostě zbožňuju, zpívá tak nádherně♥

Touch - kapitola druhá

12. května 2012 v 15:06 | Simar |  Povídky
Ahojky, zde máte 2.kapitolku...doufám, že se vám bude líbit :).

Budu jiná...prázdná

10. května 2012 v 17:48 Simar
Nevěřila jsem, že by se tohle někdy mělo stát...:'((
P.S. Neptejte se mě, co se stalo...snažte se mě pochopit.

Takový je život."Řekl klaun se slzami v očích a na tvář si namaloval úsměv"