Červenec 2012

Pozastavuji...

27. července 2012 v 8:38 | Simar |  Moje řeči
Moc se všem omlouvám za to, že jsem tu tři dny nebyla. Pro někoho nic, pro mě hodně! Slibovala jsem, že budu přednastavovat a psát, ale ani na jedno jsem náladu neměla. Jenom tohle už píšu jen informativně, abyste si nemysleli, že jsem umřela :D Za 2 dny odjíždím na tábor. Sbaleno už mám od včerejška, jelikož mamka je jindy v práci a volno bude mít až v neděli...a to by se nestíhalo...ikdyž znám pár hektických lidí, kteří balí až v den odjezdu :D Proto jsem se rozhodla tento blog poprvé a snad naposled pozastavit. NEDĚSTE SE!!! Né na dlouho...vážně! :) od 27.7. - 11.8. potom to určitě bude jako dřív! :) Slibuju. Mějte se mi tu a nemažte si mě! :)

Moje taneční kreace :DD

23. července 2012 v 14:14 | Simar |  Moje řeči
Budu muset začít pro vás přednastavovat nějaký ty články, sentenxy, básně, písničky a Alana :DD Ufff :DD Pozítří jdu do práce a jsem zvědavá jak to mám všechno stíhat a tak! :) Snad jo! :D Vidím, že za okny je sluníčko :DD, ale ruce mám studený jak led a nevím, co s tím :D

Jste mě dneska měli vidět :DD (to by byl vážně zážitek :DD) Utírala jsem prach a pustila jsem si tuhle ↓↓↓ písničku...takový taneční kreace :DD Vsadila bych se, že když mě někdo pozoroval musel chytit výtlem :DD


*BUM*

22. července 2012 v 19:13 | Simar |  Sentenx
Tato povídka je věnová Yasemin a nejen jí! :) Zadaná věta: ,,Kolikrát vám mám říkat, že s profesory se nehraje?!" Zařve Molly a tahá své dva syny za uši.

Film, volno a odpočinek :D

22. července 2012 v 15:23 | Simar |  Moje řeči
Dneska hodlám napsat další sentenx...položila jsem se do toho! :D Jsem ráda, že se vám líbí...(jen pište více komentářů...nebo si to s tím rozmyslím) :D Né, mě to bude bavit i bez toho! ;) Dneska je taková nálada, že se mi nechce dělat nic jen se koukat na filmy a odpočívat, jenže tohleto dělám skoro každý den, jelikož do práce jdu až ve středu :/...(mám velice dlouhé volno!) Pokud jste neviděli film Já, legenda, tak se na něj určitě mrkněte...jsem z něho naprosto unešená! :) (Jen dodatek :D, je v něm trocha lekání, ale dá se to přežít :D)


,,Musím vrátit čas!"

21. července 2012 v 17:17 | Simar |  Sentenx
Věnováno opět Hance a nejen jí, ale všem! :) Zadaná věta: ,,Už takhle nemůžu dál, musím se vrátit a postarat se o to, abych jí to neřekl..." pomyslel si Severus a začal otáčet obracečem času.

Jsem ráda, že se vám líbí! :)

20. července 2012 v 22:26 | Simar |  Moje řeči
Velice mě těší, že se vám moje sentenxové povídky líbí! :) A mohu slíbit, že na všechny vaše věty se dostane dřív nebo pozdějc...už teď v hlavě mám všechny věty (i ty novější) promyšlené, tak jak budou! :) Nemůžu tomu uvěřit, ale za 9dní jedu na tábor! Ale popravdě se mi tam moc nechce...je to stanový tábor :D Jsem zvědavá jak ''domácká'' holka, která miluje postele bude spát na jako ''posteli'' :D ještě k tomu ve spacáku :D Jsem ráda, že je to můj poslední...(na tento jsem jela jen kvůli přátelům) :D Zejtra se určitě těšte na další sentenx! :) Jsem do toho nějak ''zažraná'' :D


,,Miluji tě, Severusi!"

20. července 2012 v 19:04 | Simar |  Sentenx
Tento obrázek se mi vážně moc líbí, ale k věci! :D Milá Hanko, jsem velice ráda, že ti tuto povídku mohu věnovat. Jsi vážně moc skvělá holka! :) A mám tě moc ráda...tvá dokonalá slova, která vždy okomentují můj článek jsou nezapomenutelná a hlavně jedinečná. Doufám, že se ti bude líbit, a že nezklamu tvé očekávání! :) Zadaná věta: ,,Nech mě být... Nedokážu se přes to přenést, ublížils mi až příliš," řekla Hermiona Ronovi a přitiskla se k Severusovi blíž.

,,Proč to musela být zrovna ona, Harry?"

19. července 2012 v 19:45 | Simar |  Sentenx
Tuto povídku věnuje své věrné čtenářce Lau^^, kterou mám nade vše ráda. Doufám, že se ti bude líbit, a že bude podle tvých představ! :) Zadaná věta: ,,Jak ti je?" Zeptal se Ron Hermiony. ,,Umřela mi nejlepší kamarádka, jak mi asi může být!"

Pokračuju se sentenxem!!! :)

18. července 2012 v 17:55 | Simar |  Sentenx
Plním, jak jsem slíbila! :) Chtěla bych opět psát sentenx...:) Víte, to jak mi někdo zadá větu a já na základě toho napíšu krátkou povídku. Chtěla bych, aby jste ty věty psali tak, aby měli nějakou souvislost s Harrym Potterem. :) Na nic jiného moc psát neumím...:D (Samozřejmě vymyšlené věty :D, abyste psali) Doufám, že mě chápete! :) Se sentenxem mám velice dobré zkušenosti, jelikož jste se ozvali, že se vám líbí a tak! :) Klidně se mrknětě a přečtětě pár mých sentenxů, co jsem psala, najdete je v nabídce My sites :) Prosím, Vaše věty pište do komentářů...každou uvítám! :)

Never stop dreaming!

18. července 2012 v 14:36 | Simar |  Moje řeči
Potřebovala bych takovéhle sebevědomí ↑↑, abych si připadala krásná! :) Opět jsem byla na brigošce a před dvěma dny, tam byl ten kluk!!! :) A jmenuje se Lukáš, ale ještě se ho na to zeptám...až ho tam opět uvidím! Teď nevím, jestli se to doopravdy stalo, ale myslím si, že jsme se pozdravili, a že začal ON! :D* Hej, to mě vážně nejvíc rozsekalo! :) Jen jsem se tak nesměle usmála a odpověděla jen ,,Ahoj." Myslím, že se taky usmál. Ale dost už s tím...já pořád myslím a přemýšlím...Láska přece neprochází mozkem :D Vždycky když jsem šla nabrat hranolky tak tam byl vždycky tak vedle a smažil nebo co to dělal :D. Mrkla jsem se na něj a usmála se on taky. Hned mi bylo lépe a moje nálada vzrostla :D Sama jsem se večer v posteli přistihla, jak si představuju naše chvíle a taky to, že jde do stejné školy, do stejné třídy a na stejný obor. Byla by to krásná skutečnost...škoda, že je jenom v mé hlavě :(