Září 2012

Až po uši...

28. září 2012 v 19:55 | Simar |  Moje řeči
Dnešní den byl fajn! Byly jsme s kámoškou venku a kecali o všem možném! Povídali jsme si o Adamovi a tak...já jsem vždy zrudla. Je to jasný...jsem v tom až po uši :D Sedli jsme si do mekáče, to je naše oblíbené místo pro kecání :D a už to jelo :D Jsem moc ráda, že ji mám, taková věrná posluchačka, která mi to s Adamem přeje! :))

Nálada...nic moc!

26. září 2012 v 20:03 | Simar |  Moje řeči
Moje nálada je promněnlivá, včera jsem se smála a dneska se mračím na celý svět! A já vám hned napíšu proč. Nevím na čem s Adamem jsem...strašně mě bolí, když se směje na jinou holku a o mě ani pohledem nezavadí. Strašně mi to ubližuje...:'( a k vodě ho taky úplně poslat nechci...nezvládnu to :'( Píšu jako kdybych s ním chodila...<- jsem ten největší cvok!

Jinak ájina podle mě dopadla dobře...děkuji, že jste na mě mysleli! :)

Fuck school, ikdyž něco, spíše někdo♥ mě nutí do ní chodit!

25. září 2012 v 19:40 | Simar |  Moje řeči
S Adamem jsem už nějak pohla a požádala ho o facebook :D, jestli se tomu ovšem dá říkat požádání...popravdě jsem to vykoktala :D A on se jen usmíval, ale tak mile♥ a prej ,,Honem, pospíchám!" a já jsem jenom koktala...lhala jsem mu tak neskutečně :D Jakože jsem se vsadila s holkama a tak, a že řekli, že mi ten facebook nedá. Kdybyste viděli jak se usmíval, když mi to jméno dořekl a odcházel♥ Během dne holky říkali, že se za mnou kouká...:)) Ani nevíte, jak bych si přála, aby z toho něco bylo! ^^


12.Jednorázovka

23. září 2012 v 19:49 | Simar |  Povídky
Připravila jsem si jednorázovku. Smutnou..., tak jestli máte chuť i náladu si to přečíst tak prosím! :) Pro ty slabší musím podotknout, že i mě to dohnalo k slzám...

Nahatej Alan ve filmu Gambit :D*

23. září 2012 v 13:04 | Simar |  Alan Rickman
Nový film s Colinem Firthem, Cameron Diaz, Alanem Rickmanem a Stanley Tucci. Škoda, že vyjde až příští rok. Přemýšlela jsem o tom, že bychom do kina mohly jít s Lau :* A taky doufám, že to nějak vyjde. Dokážete si představit, jak bychom nad Alanem slintaly? :D
↑↑↑ Přesně proto bychom slintaly. Alan a nahatej O.O :DDD Wrau, zježily se mi všechny vlasy na hlavě :D. Když jsem se na to poprvé podívala, myslela jsem si, že má trenky, ale potom mi to najednou došlo :D Říkám vám, že Alan je sexy i ve svém věku...kdo tohle může říct o sobě? :D (já vim, že mě nechápete, nevadí :D, stačí, že se chápu sama :D)

STOP!

21. září 2012 v 20:12 | Simar |  Moje řeči
Abych pravdu řekla jsem neskutečně šťastná, že už je víkend. Trocha relaxu neuškodí, že? :) Vždycky na konci dne, když je škola do postele padnu jako zabitá. Vstát -> jít do školy -> učit se -> odpoledne přijít domů -> učit se -> najíst se -> jít spát! Pořád dokola...neni to na palici? :D Když jsem si to tak spočítala, tak do školy budu chodit ještě tak 10let :D To je povzbuzující :D, ale POTOM to bude stát za to! :) Mamka mě ve všem povzbuzuje, za což jsem jí moc a moc vděčná! :) Prej ,,Chtěla bych, aby si byla ta nejlepší právnička jako ta, co obhajuje Kájinka!" Tím mě naprosto dostala...dostala mě tím, jak mi věří! A já tomu taky začínám věřit, čím dál víc...dokážu to!!! :)

Není nic takového, jak se zdá.

21. září 2012 v 15:59 | Simar |  Moje řeči
Už jsem vám psala o jednom Adamovi...:D Tak se mi stává, že ho potkávám docela často. Musím uznat, že se mi líbí :D Mám radost, když ho vidím a vždycky si přeju, aby si se mnou více povídal než jen to naše suché ,,Ahoj." Vypadá to, že se mu líbí někdo jinej...z jeho třídy nejsou žádné ošklivky...:'), ale vždycky když mě uvidí tak se usměje (nebo si to jenom namlouvám?)
Později jsem se dozvěděla, že je to asi ztracené..., jelikož se baví s jinými holkami a ani to ,,Ahoj." mi neřekne :( Budu se asi muset poohlédnout lépe...:'( Přesedla jsem z depky z učení na depky ohledně kluků. Já prostě nikdy nebudu mít pokoj...Nic dalšího asi už napsat nedokážu...:')

Chtěla bych - neznamená nic, chci - dělá divy!

17. září 2012 v 17:51 | Simar |  Básně
Usmívat se, když mám v srdci tíž?
Upínat se k právu, to mám k srdci blíž!
Myslí si, že jsem hloupá, že k němu tak vzhlížím,
mě připadá správné, když k něčemu mířím.

Radši být tichá a chytrá,
než hlasitá a dutá!

Řeknu vám, základka je lehká,
o proti tomuhle nedosažitelná.
Jsem pyšná, že tu můžu studovat,
ale ptám se sebe, jestli na to vůbec mám?

Hanka říká, že je to takhle pokaždý,
tak dobrá já tomu věřím!

Jen to mě drží nad vodou!

16. září 2012 v 17:22 | Simar |  Moje řeči
Škola je docela fajn, ale připadá mi jako kdybych nic nezvládala...Všechno se na mě sype a já nevím, jak to zastavit :'( Pamatuji si, že tohle nám na základce říkali, že se bude zdát, že nic nezvládáme, že budeme chtít skončit...se vším! Ale, že mám vytrvat. Jediné, co mě drží nad vším je právo!♥ Už mám i učebnici...hltala jsem to plnými doušky!♥ Nedokážu si představit něco lepšího než tohle. Náš profesor na právo (právník s titulem JUDr.!!!♥) nám jednou řekl ,,No a pokud někdo bude chtít dále studovat na právnické fakultě, protože vy jako budoucí právníci na to máte samozřejmě právo." Tím mě rozsekal :D řekl to tak mile^^