Leden 2013

Že bych byla znovu v té sračce s názvem zamilovanost?

19. ledna 2013 v 19:49 | Simar |  Moje řeči
Znovu přichází na scénu A. Včera jsme si spolu psali a ve mě se znovu probudilo to, co jsem cítila na začátku...Ten pocit, že bez něj nedokážu být...žít a to všechno. Připadá mi, že než něco napíše má to dokonale promyšlené..., abych nad tím co nejvíc dumala...Psal to, že by bych si zasloužila lepší zacházení...a že by to chtěl napravit a já mu na to napsala, že se to jen těžko napravuje a on, že je lepší začít, když se máme docela rádi a já jenom...Mám tě ráda, docela :D a on To já tebe taky a úplně. ^^Tímhle mě docela dostal...Rozhodla jsem se to povědět jenom jedné kámošce, která se mnou chodí do školy, ale né do třídy :) Ale i Kristý, která je má kámoška..., ikdyž jsem jí nikdy neviděla...věřím jí! :) U mě ve třídě A. moc nemusej...říkaj, že je to hroznej kretén apod. Po pravdě...nikdy jsem ho nepřestala mít ráda...a asi jako jediná si nemyslím, že je úplnej vůl.
I to, že nemá dokonalou postavu, pleť tak je pro mě perfektní. Sice někdy moc chytrý...ikdyž to tak chytré zase není, ale nechejme ho v tom :D Není to typ kluka, který by se mi líbil, ale něčím mě dostal a já si nemůžu pomoct....:/ Ikdyž jsem se zapřísáhla, že už nikdy nebudu nikoho potřebovat, a že zůstanu sama...no, teď se mi to zrovna nějak nedaří :D Ale někdy se stává, že se všechno neděje podle našich představ..., že?

To zase bylo :D

19. ledna 2013 v 18:51 | Simar |  Moje řeči
Včera jsem se nějak nudila a tak jsem si založila Twitter, proto abych si trochu zlepšila AJ. A začalo mě to docela bavit! :) TU!
Odpoledne jsem se dívala na Pýchu a předsudek (nikdy jsem to totiž neviděla). Okamžitě jsem se do toho filmu zamilovala a do pana Darcyho taky :DDD Nikdy jsem něco tak napínavého neviděla...skoro jsem zatajovala dech. Prej, budou spolu nebo ne? :D Ale nakonec to dopadlo dobře...Zamilovala jsem se do něj...do těch jeho očí a do všeho prostě..♥
Vidíte jak je hezkej? :D Keira byla skvělá, vždycky ty její prupovídky, které s ním vedla. To bych chtěla umět :D Tímto bych si omotala každýho...(teda každýho ne, ale chápete mě? :D)

Po dlouhé době píšu...

18. ledna 2013 v 17:40 | Simar |  Moje řeči
Ahooooj!!! :D Vím, že jsem se neozvala velmi dlouho, ale nějak jsem na blogování neměla ani trochu myšlenky...:( Stalo se toho u mě tolik, že tady snad budu do zítra, než to všechno sepíšu...Ale abych to nějak zkrátila, abyste se mi nezačali nudit :D Byly volby...a mamka si už před nima našla nového přítele. Můj názor, že bych volila Jana Fischera, i přesto, co o něm všichni napovídají jsem mu věřila a zdál se mi důvěryhodný. Ale mámin přítel to viděl jinak. Mamka si s ním psala na fb a já to všechno viděla...seděla jsem totiž vedle ní. Psal, že jak můžu volit takového buzíka (asi mu nedocházelo, že mi není 18let) apod. Tím se u mě docela snížil. Je to jen a můj názor a pokud ho nerespektuje, ať jde do háje. Máme přeci svobodu slova! :D

Blíží se nám výzo a také uzavírání známek...no, skončila jsem na 4 dvojkách. A musím po pravdě říct, že mě to mrzí a dokonce jsem kvůli tomu i brečela >_< Udělala jsem, proto takové maximum a stejně už to nešlo lépe...:( A co vy...jak jste dopadli? :) Lépe než já?...ti, kteří jsou v devítce...jste už nějak rozhodnutí, kam jdete? :)

Doufám, že se Vám po mě stejskalo, protože mě po Vás jo! :)