Duben 2013

,,Já se jí nevzdám!"

27. dubna 2013 v 17:50 | Sim |  Sentenx
Tak po opravdu dlouhé době píšu Sentenx...úplně taková ta potřeba :D Doufám, že po tak dlouhém odpočinku se vám to bude líbit :) Zadaná věta: "Vztah mezi profesorem a studentkou je zakázán, takže si vyberte mezi ní nebo svou prací," řekl Albus Brumbál nekompromisně a prohledem přejížděl od Severuse k Hermioně a nazpátek. Samozřejmě od Hanky. Ať se líbí! :)

Včerejší večer? HRŮZA...moje pocity + bonus :)

24. dubna 2013 v 20:42 | Sim |  Moje řeči
Pořád je doma taková špatná nálada. Připadám si, že za to můžu já. Nedělám nic špatného...snad ani nemluvím, jen přikyvuji a asi je to ještě hodně. Včera jsem byla s V. na skypu a přijde tam jeho babička, tak ze slušnosti pozdravím. Moje mamka přilítne a začne hulákat ať se zklidním a ať se nepředvádím, nepřetvařuju apod. Přišlo mi to strašně nefér! Když mamka mluví přes telefon s mamkou (mamka máminýho přítele), tak se taky přetváří...nechová se jako normálně, ten její hlas?! Fuj. Tohle se vyhýbá normálnímu chování. Ale tak co, že jo...jsem pouhá 16letá holka, na které podle ní nijak nezáleží. Asi po půl hodině jsem šla spát a v posteli jsem se samozřejmě složila...Jak je pro mě velice typické...vybrečím se a potom je vše dobré. Mohu se znovu smát a ty deprese a ta bolest je najednou pryč. Taková volná.

Omluva

23. dubna 2013 v 21:39 | Sim
Chtěla bych oznámit jednu věc. Pozastavuji svoje básničky. Stačí, že zničila ta poslední nervy mého přítele, kterému se vybavily smutné vzpomínky. Nezlobte se, ale nedopustím, aby měli na vás tak špatný vliv.
OMLOUVÁM SE...nechtěla jsem.

Téma od V. - Čas

23. dubna 2013 v 21:19 | Sim |  Básně
V životě jsem si toho prožila hodně,
byla jsem už tolikrát na dně.
Tolik strastí a bolesti,
toho snad už bylo pro mě dosti.

Skrz prsty mi protéká čas,
zatím jsem byla všude včas.
Po tu dobu se tolik lidí změnilo,
že by se to na mě i nějak odrazilo?

Kdybych mohla vrátit nějaké ty léta zpátky,
měla bych už sepsané otázky.
Děda, mi chybí každou minutu,
kdybych tenkrát věděla, že ho vidím naposledy, zůstala bych s ním další hodinu.

Ale nejhorší, že to člověk netuší,
když něco končí.
Tolik nevyřknutých slov,
které bloudí do obloh.


P.S. Musím říct, že mě rozbrečela má vlastní slova. Myslím, že tato básnička je zatím nejlepší, co jsem zatím napsala.

Miluji tě :*

22. dubna 2013 v 15:34 | Sim |  Básně
Jo, jen tak mě napadne básnička, když jedu miláčkovi ke škole? Zapnu si poznámky a píšu. Dnešek je vážně divnej :D
Láska k tobě, ta se nedá spočítat,
ikdybych měla sčítat nebo odčítat.
Ve snách, ve kterých jsem s tebou,
bych chtěla spát pod širou oblohou.

Z hlavy tě nemůžu dát a ani nechci,
s tebou navždy zůstat chci♥

Touha

21. dubna 2013 v 20:11 | Sim |  Básně
Touha je žít,
zůstat a neodejít.
Touha je padnout a vstát,
a rány nevnímat.

Klamala jsem, básnička je níže ;* ↓↓

Fejeton: Potřeba

19. dubna 2013 v 18:32 | Sim |  Moje řeči
Ehm...fejeton. Napsala jsem ho v deváté třídě a před chvílí jsem ho vyhrabala ze starých papírů a napadlo mě, že bych ho tady chtěla mít, a že bych ho chtěla ukázat :)

Bez něj ani den! ♥

18. dubna 2013 v 20:57 | Sim |  Moje řeči
Ten pocit, když jste s ním a nic vám nechybí. Když víte, že s ním můžete být sama sebou a nevadí, když se přeřeknete a podobně :D Každý den s ním je pro mě jedinečný. Nový! Nenudím se, necítím se svázaná. Moje city začínají být čím dál silnější a já už si den bez něj nedokážu představit. Dalo by se říct, že mě dobíjí :D Naplňuje a zlepšuje mi náladu. Pořád od holek slyším, že mi ho závidí (smůlička) :D Ale já si ho nenechám vzít od nikoho (je můj♥)

Citát dne:

"Láska není náchylnost jednoho k druhému, ale neschopnost žít jeden bez druhého."

''Friedrich Dürrenmatt''

Nejnádhernější věc! ^_*

15. dubna 2013 v 19:28 | Sim |  Moje řeči
Včera taková slohovka od miláčka? :O Šla jsem si lehnout a po chvíli jsem uslyšela pípání (příchod smsky), tak jsem se zvedla a šla jsem do koupelny, kde se mobil nabíjel. Zjistila jsem, že to je od NĚJ♥ Četla jsem a četla a pořád né a né konec :D Úplná slohovka, ale když ji máte číst o sobě? Vážně nejnádhernější věc v mém životě :3 Jak jsem tak jen stála opřená o futro, rozbrečela jsem se a uvědomila si, co pro mě V. vše znamená, že to není jen můj kluk, ale taky člověk, o kterého se mohu opřít, a kterému můžu říct cokoli, protože vím, že je to velmi citlivý a chápavý kluk. Znám jen dva, Toma a V.♥ Vážně nevím, co bych si bez nich obou počala :) Miluju V. a chtěla bych to vykřičet do celého světa a vykašlat se na hloupé lidi a jejich přiblbé poznámky, áno...i ti se najdou u mě ve škole a věřím, že i jinde.

Jediný, se kterým bych strávila zbytek života♥

14. dubna 2013 v 19:59 | Sim |  Moje řeči
S ním je život jednodušší, jeho nechci nikdy opouštět. On začíná být pro mě vším kromě práva, samozřejmě :D Jeho úsměv je ten nejdokonalejší pod sluncem, pro mě je jeho tělo dokonalé. Jeho překrásné oči, ikdyž nejsou čisté jako nebe, stejně vím, nikdo tak překrásný jako je ON^^ Když ho miluješ, je pro tebe ten nekrásnější ze všech kluků ikdyž kolem sebe můžeš mít desítky sebevíc dokonalejch a skvělejch kluků a je ti jedno jestli je nějakejch z nich lepší než on.
Jinak dnešek...? Byl naprosto dokonalej. Vzala jsem miláčka k uličce lásky, vzala jsem zámek apod. Měli jste vidět, ten jeho pohled...jako kdyby tomu nemohl ani uvěřit...Vybral místo, zamkl a hodil klíček do vody..ňuňan♥ Nejlepší věta dne: ,,Jsi jediná, se kterou bych strávil zbytek života." Já jen ,,Opravdu?" ,,Myslím to zcela vážně." Miluju ho♥