Říjen 2013

Komentáře na moji fotku? :D

29. října 2013 v 21:25 | Sim |  Moje řeči
O Ahoj :D Vidíte moji ztřeštěnou fotku, protože mě už nebavilo se smát :D Z mého pohledu mi to sluší :DDD Ale nemám moc ráda samochválu, takže už končím. Život je teď těžký...mám celý týden prázdniny, hodně času na přemýšlení a tak. Stále si píšu deník, je to skvělá věc, kdy špatné pocity dám tam. Pokaždé, když ho zavřu je mi lépe...o mnoho lépe. Já už nevím, co psát. Jen vám asi popřeji, dobrou náladu! :))

Nojo :3

28. října 2013 v 12:05 | Sim |  Moje řeči
Já ten předešlý článek nemyslela zle...Lásku neberu jako chybu ;) Jen každý z nás dělá chyby. Ublížila jsem člověku, kterého miluju nade všechno. Hodně jsem si to vyčítala a věřím, že dokážu bejt jiná a lepší :) S V. jsme to probrali a snad dobrý. Věděla jsem, že na tom, co řekne závisí má osoba. Víte bez něj...život nemá cenu. Věřte mi :) On je úplně jiný, nejlepší.

Moje chyby

26. října 2013 v 22:13 | Sim |  Moje řeči
Udělala jsem hodně chyb, ale tohle zní za vše...

Bezmoc

10. října 2013 v 19:32 | Sim |  Básně
Zoufalost a smutek,
nevytáhne mě z depek.
To, že si nedokážu pomoct,
je horší jak bezmoc.

Vše v slzách utápím,
už snad nic necítím.
Tak chyť, drž mě,
nenechávej mě na dně.

Nejnádhernější den!

6. října 2013 v 19:09 | Sim |  Moje řeči
Včerejšek byl můj nejnádhernější den! Nejen, že jsme si s V. vynahrazovali úterek, kdy jsme měli půlročí, ale také na mě čekalo nemalé překvapení :) Sešli jsme se ve 3, kdy jsem k němu potichu zezadu přišla a obejmula. Chudák se lekl. Dlouhé přivítání, jelikož jsme se neviděli týden. Dost dlouhá doba...:) Vůbec jsem netušila kam půjdeme. Náš konečný cíl byl Petřín. Nemohla jsem se na něj přestat dívat, styl jakým mluví, jak se tváří...je to něco úžasného. Uvědomila jsem si, že je nenahraditelný, nepostradatelný! Jeho dárek byl vyškrábání iniciálů do pískovce a datum, kdy jsme se dali dohromady. Bylo na něm vidět, že je šťastný, a že je rád, že se mi to líbí. ,,Miluji tě, vezmeš si mě?" To přesně řekl!!! Samozřejmě, že jsem souhlasila. Div jsem se nerozbrečela, cítila jsem tu váhu, ikdyž sňatek v našem věku není normální, ale i tak to pro mě hodně znamenalo. Do teď jsem se z toho neprobrala :D

Omlouvám se...

6. října 2013 v 10:45 | Sim |  Moje řeči
Omlouvám se, ale zatím videa nebudou. Stala jsem se línou, takže nevím, jak to vše bude :) Nezlobte se ;)

Videa budou! :D

3. října 2013 v 19:21 | Sim |  Moje řeči
↑↑↑
Ou, miláčku :***

Tak, ale teď k věci. Videa jsou funkční :D Takže se nová rubrika otevírá, zítra budu vytvářet pro svého nejlepšího kamaráda z Jablonce! :) Dále tu budou srandovní poznatky, které někde pochytím. Na to se budete moct těšit už v sobotu :D Snad toho bude tolik, kolik si toho představuju! :)

Špatné nálady jsou čím dál častější

1. října 2013 v 21:27 | Sim |  Moje řeči
Jsem ve fázi, kdy nevím, jak se cítím. Jednou jsem šťastná, pak zase smutná, že chci, abych neexistovala. Jsem asi moc empatická, cítím z lidí jak se cítí a vysává mě to...já bych chtěla všem pomoct, ale vím, že to nejde a užírá mě to. A nedá se s tím nic dělat. Ve škole jsem v pohodě, tam je tolik lidí, a spousta nálad, že se to smíchá a není mi nijak.

Á začínám novou rubriku dámy a pánové, budu pomalu přidávat videa vlastní výroby :D, ale musím to ještě ozkoušet, takže nic neslibuji :D

Půl roku s nejlepším klukem! <3

1. října 2013 v 15:30 | Sim |  Moje řeči
Musím říct, že mě opravdu dojaly komentáře, že nechcete, abych přestala psát. Normálně jsem se rozbrečela, když jsem přemýšlela, že pro někoho to tady může být důležitý, přpomínka něčeho z minulosti nebo tak :) Jste nejlepší a já si vás moc vážím! :)
Ale teď k tomu k čemu chci dnes psát :) Chci přímo ''mluvit'' k svému příteli V.
Vždy když se ti podívám do očí, uvědomuji si jaké mám štěstí! Rozbuší se mi srdce, když se usmíváš. Dívat se ti do tváře moc dlouho nevydržím, rudnu :D Jsi pro mě nejdůležitějším člověkem tady na planetě. Když nejsi se mnou, nejsem nic. S tebou se cítím tím, kým opravdu jsem! Stále jsem zamilovaná tak jako od první chvíle, kdy jsem se ti podívala do těch nádherných očí! Ani nevíš, co pro mě znamenáš :* Jsi muž, o kterého se můžu kdykoli opřít. Máš někdy i slabé chvíle, kdy chceš vše vzdát, ale od toho tady máš mě a já tady vždy pro tebe budu. Vždy tě postavím zpátky na nohy, abychom mohli jít opět dál! :* V úterý to bude půl neskutečného roku. Jsi jedinečný! Všechny nejlepší chvíle trávím s tebou! Jsi můj život! Moje štěstí! Světlo, pro které mám chuť žít. Už pochop, že už nikoho jiného nechci, nikdo není takový jako jsi ty! :* Nikdo není lepší :* Já se tě nikdy nevzdám. MILUJI TĚ! :*

A ještě tedy moje překvapení k půl roku, lásko! :*